Німецький підприємець викупить у російської "Транснефти" український нафтопровід

Компанія "Інтернешнл Трейдінг Партнерс АГ", яка належить німецькому бізнесмену Анатолію Шеферу, має намір викупити у держкомпанії "Транснефть" 100% акцій АТ "Південно-Західне акціонерне товариство трубопровідного транспорту нафтопродуктів"
Depo.Гроші
18 серпня 2015 20:14
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Інтерфакс.

"Дочці" "Транснефти" у свою чергу належить компанія "ПрикарпатЗахідтранс", яка експлуатує нафтопровід на території України.

"Південно-Захід Транснафтопродукт" включено до реєстру суб'єктів природних монополій в ПЕК і він є господарським товариством, що має стратегічне значення для забезпечення оборони країни і безпеки Росії. У результаті угоди іноземний інвестор отримає право прямо розпоряджатися 100% голосуючих акцій у статутному капіталі компанії. Таким чином, розглянута угода підлягає попередньому погодженню відповідно іззаконом", - йдеться в повідомленні Антимонопольної служби.

Служба має намір продовжити термін клопотання про придбання української "дочки" "Транснефти". На даний момент "Транснефть" не здійснює прокачку нафти по території України, сторони ведуть судові розгляди з питання власності нафтопроводів і нафти в них.

Більше новин економіки читайте в рубриці Гроші.depo.ua.