Німеччина виганяє "Газпром" з автозаправок

Федеральне мережеве агентство Німеччини вимагає від Gazprom Germania GmbH припинити торгівлю стисненим природним газом на автозаправних станціях
Depo.Гроші
30 липня 2015 20:39
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє "Вести Економіка", передає depo.ua.

Як повідомляється, Gazprom Germania оскаржила рішення агентства у Вищому земельному суді Дюссельдорфа. Рішення за даним позовом поки не прийнято.

"Газпром" також прийняв остаточне рішення закрити проект розвитку газосховища Saltfleetby на основі колись найбільшого сухопутної газового родовища в Британії.

"31 жовтня 2014 році у зв'язку зі сформованою ситуацією на ринку зберігання природного газу у Великобританії було прийнято рішення зупинити реалізацію даного проекту, отримати залишився сховище буферний газ і здійснити демонтаж обладнання", - пояснює компанія. Відмова від проекту обійшовся в 37,7 млн євро.

"Реструктуризація зарубіжних активів групи "Газпром" спричинить за собою в наступні роки зміна структури пайових участей групи (Gazprom Germania) і оптимізацію кадрового складу (середньорічна чисельність в 2014 р. персоналу групи була 1249 осіб). В ході реструктуризації передбачено вибуття великих пайових участей", - пояснює "Газпром".

"В залежності від рішень, які будуть прийняті у зв'язку з наміченої реструктуризацією, прогноз групи Gazprom Germania в майбутньому значно знизиться в порівнянні з прибутком звітного періоду з поправкою на одноразові ефекти", - попереджає компанія.

Gazprom Germania в минулому році закрила проектну компанію за проектом "Південний потік" в Угорщині - SEP Company Kft.

"У 2014 році у світі склалася напружена геополітична ситуація. Ослаблення курсу рубля у другому півріччі, а також падіння цін на нафту призвели до уповільнення темпів економічного зростання в Росії. У зв'язку з зміною економічних і політичних умов група "Газпром" здійснює реструктуризацію своїх зарубіжних активів", - зазначає компанія.

Як повідомлялось, група компаній "Газпром" змушена закривати свої проекти в Європі

Більше новин економіки читайте на Гроші. depo.ua.