Німеччина виганяє "Газпром" з автозаправок

Федеральне мережеве агентство Німеччини вимагає від Gazprom Germania GmbH припинити торгівлю стисненим природним газом на автозаправних станціях

Про це повідомляє "Вести Економіка", передає depo.ua.

Як повідомляється, Gazprom Germania оскаржила рішення агентства у Вищому земельному суді Дюссельдорфа. Рішення за даним позовом поки не прийнято.

"Газпром" також прийняв остаточне рішення закрити проект розвитку газосховища Saltfleetby на основі колись найбільшого сухопутної газового родовища в Британії.

"31 жовтня 2014 році у зв'язку зі сформованою ситуацією на ринку зберігання природного газу у Великобританії було прийнято рішення зупинити реалізацію даного проекту, отримати залишився сховище буферний газ і здійснити демонтаж обладнання", - пояснює компанія. Відмова від проекту обійшовся в 37,7 млн євро.

"Реструктуризація зарубіжних активів групи "Газпром" спричинить за собою в наступні роки зміна структури пайових участей групи (Gazprom Germania) і оптимізацію кадрового складу (середньорічна чисельність в 2014 р. персоналу групи була 1249 осіб). В ході реструктуризації передбачено вибуття великих пайових участей", - пояснює "Газпром".

"В залежності від рішень, які будуть прийняті у зв'язку з наміченої реструктуризацією, прогноз групи Gazprom Germania в майбутньому значно знизиться в порівнянні з прибутком звітного періоду з поправкою на одноразові ефекти", - попереджає компанія.

Gazprom Germania в минулому році закрила проектну компанію за проектом "Південний потік" в Угорщині - SEP Company Kft.

"У 2014 році у світі склалася напружена геополітична ситуація. Ослаблення курсу рубля у другому півріччі, а також падіння цін на нафту призвели до уповільнення темпів економічного зростання в Росії. У зв'язку з зміною економічних і політичних умов група "Газпром" здійснює реструктуризацію своїх зарубіжних активів", - зазначає компанія.

Як повідомлялось, група компаній "Газпром" змушена закривати свої проекти в Європі

Більше новин економіки читайте на Гроші. depo.ua.