Ненормативна лексика Коломойського на адресу журналіста (відео)

Голова Дніпропетровської ОДА, бізнесмен Ігор Коломойський звинуватив оточення президента у рейдерстві і обматюкав журналіста «Радіо Свобода» Сергія Андрушка
Depo.Гроші
20 березня 2015 08:45
ФОТО: depo.ua
Ненормативна лексика Коломойського на адресу журналіста (відео)
Ненормативна лексика Коломойського на адресу журналіста (відео)

Інцидент, що стався близько опівночі біля офісу компанії «Укртранснафта», в якому розгорівся конфлікт, пов'язаний зі зміною керівника підприємства, повідомляє depo.ua з посиланням на «Радіо Свобода».

Коли після шести годин перебування у приміщенні Коломойський вийшов із офісу «Укртранснафти», журналіст запитав його, що голова Дніпропетровської облдержадміністрації робить вночі в офісі державного підприємства.

У відповідь на це Коломойський обматюкав журналіста й запитав, чому той не цікавиться, як у компанію потрапили «російські диверсанти».

«З тобою хочу побачитись. Іншої можливості нема, як тебе побачити. Твоє обличчя. «Радіо Свободи». А чого ти не питаєш, як рейдерське захоплення в «Укртранснафті» відбулося? І російські диверсанти сюди потрапили? Чого ти про це не питаєш? Чи тобі, бл*, Коломойського треба побачити?» - відповів голова Дніпропетровської ОДА журналісту.

«Ми звільняли будівлю від російських диверсантів, які захопили. А ти зі своєю «Свободою» сидиш тут, бл*, і чатуєш, як дівиця свого невірного чоловіка», - додав Коломойський журналісту, продовживши далі ще бруднішою лайкою.

«Ти ж «Радіо Свобода», яка поламала Радянський Союз, повалила більшовиків. За ОУН-УПА завжди декларувала, а ти за паспортами тут чергуєш? Або чому ти чергуєш? Де твій під**ас цей Лещенко? Ну, покажеш ти це по своєму телевізору чи по своєму інтернету? Алло, гараж? Їду до президента з ось цими писульками і папірцями», - заявив Коломойський.

Нагадаємо, увечері 19 березня Коломойський у супроводі озброєних людей приїхав до офісу «Укртранснафти».

Також там побував міністр енергетики Володимир Демчишин, який пояснив, що в компанії змінився голова правління: замість Ігоря Лазорка, який нібито представляв інтереси Коломойського, в.о. був призначений Юрій Мірошник.

Пізніше міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що конфлікт навколо «Укратранснафти» вичерпаний і перенесений у площину юридичних рішень.
Засновником і єдиним акціонером ПАТ «Укртранснафта» є Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України».

До складу ПАТ «Укртранснафта» входять філії: «Магістральні нафтопроводи «Дружба», «Придніпровські магістральні нафтопроводи» та «Південні магістральні нафтопроводи».

Увага! На відео є ненормативна лексика