UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

НБУ затвердив оновлений склад наглядової ради "Приватбанку"

"Приватбанк" став першим серед трьох державних банків, наглядова рада якого у складі дев’яти членів була затверджена НБУ відповідно до вимог ст. 7 Закону "Про банки і банківську діяльність"

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на пресслужбу банку.

Національний банк схвалив кандидатури семи нових членів ради, а кандидатури двох постійних членів було затверджено раніше.

Процес відбору розпочався у квітні 2019 року. 17 липня 2019 року уряд затвердив кандидатури незалежних членів наглядової ради "Приватбанку", обраних з-поміж кандидатів, визначених за результатами конкурсного відбору.

"Усі дев’ять членів наглядової ради мають за честь бути частиною керівної команди ПриватБанку, яка забезпечує подальший розвиток провідної фінансової установи в Україні. Ми висловлюємо вдячність за значний вклад міністра фінансів, Національного банку та інших сторін, які успішно зібрали досвідчену команду, що має унікальну кваліфікацією для продовження важливої ​​та складної роботи, пов’язаної з ПриватБанком. Три роки тому ПриватБанк став першим державним банком в Україні, який отримав незалежну наглядову раду та почав активно втілювати міжнародні стандарти корпоративного управління. Наразі ефективність, прибуток та якість обслуговування в банку свідчать про доцільність такої стратегії реформування, – зазначила Шерон Іскі, голова наглядової ради "Приватбанку". – Правління банку продовжує ефективний розвиток банку, ми дуже задоволені рівнем нашої взаємодії та співпраці".

До складу наглядової ради банку входять голова ради Шерон Іскі, заступник голови Артем Шевальов, Еран Кляйн, Юлія Мецгер, Сергій Олексієнко, Надір Шейх, Себастьян Шьонайх-Каролат, Роман Сульжик та Ольга Томаш.

Нагадаємо, 17 жовтня відбудеться чергове засідання у справі Коломойського проти "Приватбанку", судові дебати пройдуть у закритому режимі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook