НБУ вирішив ліквідувати банк "Хрещатик"

Національний банк України ухвалив рішення про відкликання банківської ліцензії й ліквідацію банку "Хрещатик", визнаного неплатоспроможним у квітні 2016 року

Як повідомляється на сайті НБУ, рішення ухвалено за пропозицією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, інформує Depo.ua.

"Національний банк України за пропозицією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 14 червня 2019 року прийняв рішення від 18 червня 2019 року № 415-рш про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію ПАТ "КБ "Хрещатик", – йдеться в повідомленні.

В НБУ нагадали, що Національний банк України, згідно статті 77 Закону України "Про банки і банківську діяльність" та статті 44 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб", зобов’язаний прийняти рішення про відкликання у банку банківської ліцензії та ліквідацію банку за пропозицією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб протягом п'яти днів з дня отримання такої пропозиції Фонду.

Як відомо, Верховний суд 16 травня 2019 року відновив юридичний факт неплатоспроможності банку "Хрещатик", скасувавши рішення судів трьох нижчих інстанцій про протиправність постанови НБУ про віднесення банку "Хрещатик" до категорії неплатоспроможних.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"