НБУ подав до суду на нардепа Костенка "за поширення недостовірної інформації"

Національний банк України подав позов до Дрогобицького районного суду Львівської області на депутата Верховної Ради Павла Костенко фракція "Об'єднання "Самопоміч" про захист ділової репутації
Depo.Гроші
13 квітня 2016 11:24
ФОТО: depo.ua

Про це повідомили у прес-службі НБУ, передає depo.ua.

"Зазначений народний депутат поширював недостовірну інформацію про зловживання керівництвом Національного банку при проведенні операцій з облігаціями внутрішньої державної позики", - йдеться в повідомленні.

Регулятор вимагає від депутата спростувати поширену ним інформацію і компенсувати завдану моральну шкоду.

НБУ спростував інформацію, поширену Костенко, про зловживання при проведенні операцій з облігаціями внутрішньої держпозики і заявив про намір відстоювати свою репутацію в суді.

У прес-службі підкреслили, що НБУ ніколи не здійснював будь-які операції з ОВДП з міжнародним ідентифікаційним кодом ISIN UA4000152441. "Продаж ОВДП з портфеля Національного банку України в 2015 році здійснювався виключно за ринковими цінами через відкриті і анонімні біржові торги на двох фондових біржах - ЗАТ "Фондова біржа ПФТС" та ФБ "Перспектива". До таких торгів мали доступ усі члени цих бірж", - йдеться в повідомленні.

НБУ не має повноважень та інституційних зобов'язань контролювати і впливати на господарську діяльність інших учасників торгів державними облігаціями.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші