НБУ «надрукував» понад 90 мільярдів гривень - ЗМІ

За останні кілька місяців, за оцінками НПО «Ціна держави», Нацбанк вже «надрукував» понад 90 млрд гривень, і кожен наступний мільярд непокритої емісії підштовхує національну валюту до прірви
Depo.Гроші
22 листопада 2014 11:04
ФОТО: depo.ua
НБУ «надрукував» понад 90 мільярдів гривень - ЗМІ
НБУ «надрукував» понад 90 мільярдів гривень - ЗМІ

Про це пише ZN.UA, передає ДеПо.

За прогнозами більшості експертів, бюджетний дефіцит до кінця 2014-го як мінімум на 20-30 млрд грн перевищить узгоджений з МВФ показник (63 млрд грн).

Водночас, як пояснює економіст Олексій Молдован, якщо бюджетна криза продовжиться і не буде вжито заходів по скороченню дефіциту держфінансів, Україна фактично втратить свій економічний суверенітет.

«Ми вже залишилися без інвесторів, капітал продовжить скорочуватися, а населення - бідніти», - зазначає він.

Крім того, як зазначається у статті, вжиті на сьогоднішній день ситуативні і половинчасті заходи по виходу з кризи тільки посилюють її.

«Замість раціонального скорочення витрат, боротьби з корупцією та дерегуляції бізнесу, уряд йде шляхом своїх попередників», - йдеться в статті.

Як повідомлялося раніше, фінансові ринки вже майже списали Україну з рахунків. Українська економіка знаходиться на межі кризи платоспроможності. Країна потрапила в замкнене коло падіння національної валюти і швидкозростаючої інфляції.