НБУ надав банку Пінчука 357 млн грн стабілізаційного кредиту

Національний банк України надасть ПАТ «Банк «Кредит Дніпро» стабілізаційного кредиту в сумі 357 млн грн терміном на два роки
Depo.Гроші
20 березня 2015 14:43
ФОТО: depo.ua
НБУ надав банку Пінчука 357 млн грн стабілізаційного кредиту
НБУ надав банку Пінчука 357 млн грн стабілізаційного кредиту

Відповідна постанова Правління Національного банку України № 185/БТ від 19 березня 2015 року, передає depo.ua з посиланням на прес-службу регулятора.

«Рішення було прийнято з метою підтримки ліквідності цього банку та забезпечення зобов'язань перед вкладниками - фізичними особами», - пояснили в НБУ.

Як забезпечення за кредитом рефінансування Нацбанку надано нерухоме майно, що належить банку та майновому поручителю. Оцінку застави здійснила одна з провідних міжнародних аудиторських компаній.

«Національний банк України надає кредити рефінансування на підтримку ліквідності лише платоспроможним банкам з якісним кредитним портфелем, які дотримуються вимог законодавства, мають затверджені плани капіталізації, ефективний менеджмент та підтримку акціонерів. Усі кредити надаються під якісну заставу, що має справедливу вартість», - наголосив перший заступник голови НБУ Олександр Писарук.

Нагадаємо, що банк «Кредит Дніпро» заснований в 1993 році і належить бізнесмену Віктору Пінчуку, точніше його компанії «Бренкрофт Ентерпрайзез Лімітед».