НБУ надав банку Пінчука 357 млн грн стабілізаційного кредиту

Національний банк України надасть ПАТ «Банк «Кредит Дніпро» стабілізаційного кредиту в сумі 357 млн грн терміном на два роки
НБУ надав банку Пінчука 357 млн грн стабілізаційного кредиту
НБУ надав банку Пінчука 357 млн грн стабілізаційного кредиту

Відповідна постанова Правління Національного банку України № 185/БТ від 19 березня 2015 року, передає depo.ua з посиланням на прес-службу регулятора.

«Рішення було прийнято з метою підтримки ліквідності цього банку та забезпечення зобов'язань перед вкладниками - фізичними особами», - пояснили в НБУ.

Як забезпечення за кредитом рефінансування Нацбанку надано нерухоме майно, що належить банку та майновому поручителю. Оцінку застави здійснила одна з провідних міжнародних аудиторських компаній.

«Національний банк України надає кредити рефінансування на підтримку ліквідності лише платоспроможним банкам з якісним кредитним портфелем, які дотримуються вимог законодавства, мають затверджені плани капіталізації, ефективний менеджмент та підтримку акціонерів. Усі кредити надаються під якісну заставу, що має справедливу вартість», - наголосив перший заступник голови НБУ Олександр Писарук.

Нагадаємо, що банк «Кредит Дніпро» заснований в 1993 році і належить бізнесмену Віктору Пінчуку, точніше його компанії «Бренкрофт Ентерпрайзез Лімітед».