НБУ ліквідував «Експобанк» і визнав банкрутом «Укоопспілку»

Національний банк України ухвалив рішення ліквідувати АТ «КБ «Експобанк» і віднести до категорії неплатоспроможних АБ «Укоопспілка»
Depo.Гроші
27 січня 2015 08:27
ФОТО: depo.ua
НБУ ліквідував «Експобанк» і визнав банкрутом «Укоопспілку»
НБУ ліквідував «Експобанк» і визнав банкрутом «Укоопспілку»

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу регулятора.

У НБУ відзначили погіршення показників і зростання ризиків у діяльності «Експобанку», у зв'язку з чим з вересня 2014 року банк був визнаний проблемним. Він не виконав вимог законодавства та нормативно-правових актів НБУ з надання плану фінансового оздоровлення банку, який передбачав би достатні і своєчасні заходи щодо поліпшення фінансового стану та приведення діяльності у відповідність до вимог законодавства України.

«Акціонери АТ «КБ «Експобанк» не скористалися можливістю відновлення діяльності банку та не забезпечили фінансову підтримку», - пояснили в НБУ.

Крім того, прийнято рішення про віднесення до категорії неплатоспроможних АБ «Укоопспілка», оскільки його власники також не скористалися можливістю відновити діяльність фінустанови і не забезпечили його фінансову підтримку.

Також НБУ ліквідував «Грін Банк».

Як повідомляв depo.ua, наприкінці листопада минулого року НБУ визнав банкрутами кілька банків, у тому числі і банк Олександр Януковича «ВБР».