Гонтарева підкинула банку Коломойського ще 700 мільйонів

Національний банк України (НБУ) надав чергову суму стабілізаційного кредиту ПАТ КБ "Приватбанк", який належить групі "Приват" Ігоря Коломойського
Depo.Гроші
3 квітня 2015 11:58
ФОТО: depo.ua
Гонтарева підкинула банку Коломойського ще 700 мільйонів
Гонтарева підкинула банку Коломойського ще 700 мільйонів

Кредит видано терміном на два роки в розмірі 695 млн грн, повідомили depo.ua у прес-службі НБУ.

Як зазанчається, рішення про підтримку ліквідності цього банку було прийнято Правлінням Нацбанку (постанова № 212/БТ від 02 квітня 2015 року) з метою забезпечення своєчасного виконання ним зобов'язань перед вкладниками - фізичними особами.

"ПАТ КБ "Приватбанк" надав повітряні судна та поруку власника істотної участі в цій банківській установі як забезпечення за кредитом рефінансування Національного банку України", - йдеться у повідомленні.

Як повідомляється, оцінку застави здійснила одна з провідних міжнародних аудиторських компаній, що відповідає критеріям, установленим нормативно-правовими актами Національного банку України.

Нагадаємо, раніше НБУ з метою забезпечення своєчасного виконання ПАТ "Приватбанк" своїх зобов'язань перед вкладниками прийняв рішення про підтримку його ліквідності та надання чергової суми стабілізаційного кредиту на суму 800 млн грн строком на два роки.

12 березня НБУ дав "Приватбанку" черговий стабкредит на 1,2 млрд грн.

31 березня президент України Петро Порошенко заявив, що підтримує дії уряду і Нацбанку, спрямовані на забезпечення стабільності "Приватбанку".