Найем оприлюднив плани "енергетичного бунту" Ахметова

Народний депутат Мустафа Найем оприлюднив опис усіх заходів, які планує реалізувати менеджмент компаній Ріната Ахметова в найближчі місяці
Depo.Гроші
24 квітня 2015 08:02
ФОТО: depo.ua
Найем оприлюднив плани "енергетичного бунту" Ахметова
Найем оприлюднив плани "енергетичного бунту" Ахметова

Відповідний документ Найем опублікував на своєму блозі в "Українській правді".

"У мене є підстави стверджувати, що події останніх днів у Києві, а саме - страйк шахтарів, з'їзд шахтарських профспілок, вимоги про відставку міністра енергетики та атаки на уряд і президента нібито з боку галузі - це частина єдиного плану щодо захисту інтересів компаній Рината Ахметова на енергоринку. А якщо бути точніше, спроби бізнесмена призупинити будь-які дії з реформування ринку електроенергії та збереження статус-кво монополіста", - написав Мустафа.

За його словами, оприлюднений документ "був розроблений директорами компанії ДТЕК під керівництвом генерального директора компанії Максима Тимченка".

"Внутрішнє назва документа - "Крепость". Саме його існування не є секретом - про нього вже давно говорять на ринку, його обговорюють експерти і чиновники галузевих держустанов. Документ складається з чотирьох модулів, що описують стратегію щодо захисту інтересів ДТЕК і тактичні кроки в період з січня по травень поточного року. Дедлайни деяких заходів, наведених у документі, заплановані на липень-серпень. Між тим, велика частина заходів вже повинні бути виконані", - написав Найем.

Він також додав, що публікує "тільки загальний опис цього плану без зазначення прізвищ та посад осіб, причетних до його розробки (всі вони зазначені в детальному плані)".

"Я вже направив до Генеральної прокуратури, СБУ та МВС відповідні запити з проханням перевірити причетність менеджменту компанії ДТЕК до організації і фінансуванню галузевих протестів, втручання в діяльність органів державної влади, спробах надання незаконного впливу на чиновників з метою захисту комерційних інтересів", - додав Найем.

"У випадку, якщо менеджмент компанії ДТЕК буде заперечувати існування подібного документа, готовий надати і опублікувати перелік всіх осіб, відповідальних за реалізацію проекту "Крепость", а також більш детальний план заходів, частина яких вже реалізована. Крім цього найближчим часом я передам детальний план "Крепости" громадським організаціям для аналізу та підготовки відповідних кроків", - зазначив депутат.