Діяльність банків з російським капіталом в Україні особливо ретельно перевірять , – експерт

За рішенням керівництва РНБО найближчим часом відбудеться корекція українського санкційного списку, особливо ретельно буде перевірена діяльність в Україні банків з російським капіталом
Depo.Гроші
23 жовтня 2015 18:45
ФОТО: depo.ua

Про це у своєму блозі повідомив політолог Володимир Цибулько, передає depo.ua з посиланням на "Коментарі".

"Впевненість у тому, що військовий конфлікт позаду, чиновників можна купити, а населення перехитрити шляхом маркетингових маніпуляцій, додає агресивності компаніям північного сусіда, які намагаються використовувати потужні фінансові можливості для завоювання українського ринку і подальших політичних маніпуляцій", - зазначає політолог.

Володимир Цибулько відзначає маркетингові маніпуляції з ребрендингом, до яких вдалися компанії МТС і "Лукойл", а також агресивність Альфа Банку в переговорах з українськими промисловими підприємствами.

"В ділових і політичних колах активно обговорюється агресивна поведінка Альфа Банку щодо українських промислових підприємств. У переговорах з реструктуризації кредитів цей банк веде себе цинічно, без натяку на компроміс. Компромісність демонструють західні банки, а також реально українські, в тому числі державні, які враховують, що великі заводи дають робочі місця і сплачують податки країні. Російському капіталу, схоже, на це начхати. Російський капітал більше боїться російської влади, ніж української, і веде себе в Україні як агресор, а не партнер. – пише у своєму блозі політолог Володимир Цибулько. – Але росіяни забувають, що найближчим часом очікується корекція українського санкційного списку. Відповідне рішення вже прийнято керівництвом РНБО. І банки з російським капіталом – одні з тих, чия діяльність в Україні буде перевірена особливо ретельно".

Більше новин економіки читайте на Depo.Гроші.

Мітки: банк