Найбагатший китаєць купив кіностудію, яка випустила "Бетмена"

Найбільша китайська компанія Dalian Wanda Group викупила контрольний пакет американської кінокомпанії Legendary Entertainment, що займається випуском кінофільмів, за $ 3,5млрд
Depo.Гроші
12 січня 2016 06:55
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Reuters.

Власник Dalian Wanda Group Ван Цзяньлінь зазначив, що він придбав кінокомпанію як для володіння правами на інтелектуальну власність студії, так і для володіння її фільмами.

Legendary Pictures була заснована в 2000 році. За 15 років компанією були зняті такі фільми, як "300 спартанців", "Бетмен: Початок", "Похмілля у Вегасі", "Інтерстеллар", "Світ юрського періоду" та інші.

У 2015 році Ван Цзяньлінь був названий найбагатшим бізнесменом Китаю за версією журналу Forbes. Журнал оцінив його статки в $ 30 млрд. Цзяньлінь очолював список в 2013 році, потім його змістив Джек Ма.

До покупки американської кіностудії Dalian Wanda Group вже була найбільшим оператором кінотеатрів у світі. Під контролем компанії знаходяться американська мережа кінотеатрів AMC Entertainment Holdings Inc і австралійська група кінотеатрів The Hoyts Group. 

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.