Навколо юракадемії Ківалова розгорівся новий скандал з "тітушнею" (ВІДЕО)

В Одесі, у Бісквітному провулку, 3, коледж при Одеській юридичній академії, якою керує екс-нардеп-"регіонал" Сергій Ківалов, не може там навчати дітей, бо не має права оренди на приміщення
Depo.Гроші
27 червня 2015 17:06
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" написав громадський активіст Макр Гордієнко, передає depo.ua.

За його словами, справжніх орендаторів від будівлі коледжу відганають "тітушки" разом з міліцією.

"Коли гендиректор ЗАТ "Жанна", з усіма документами, що підтверджують право власності на територію та будівлі за адресою Бісквітний провулок 3, і з сотнею патріотів, які підписали такий же договір співпраці, як у державній академії, і до нього ще й договір патріотичної оренди, прибули, щоб здійснити своє право, їх зустріли осіб 500 міліціонерів, 100 осіб тітушні кримінального походження та елітна рать ОЗГ Ківалова. Ми змусили порушити кримінальну справу за фактом самоправства та захоплення чужої власності, але поки слідчий схожий на бандерлога, який загіпнотизований колишнім всесиллям і беззаконням ківалівської ОЗГ", - стверджує Гордієнко.

Нагадаємо, що це на початку червня  програма "Гроші" теж побувала на місті подій. Журналісти стверджують, що в юракадемії їм також не показали документів на оренду приміщення коледжу.

Активісти одеського Євромайдану також згадують, що юракадемія Ківалова підтримувала антимайдан і тітушок під час Революції гідності.