Навчаються маневрувати в місті: Бірюков мотивував витрати на військовий парад у Києві

Гроші на військовий парад у центрі Києва не витрачені на вітер, а додаткові витрати – мінімальні
Depo.Гроші
20 серпня 2016 23:40
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці написав колишній радник президента України Юрій Бірюков, передає depo.ua.

"Зарплату вони отримували та отримують, незалежно від того, що саме вони роблять. Через парад не оголосили хвилю мобілізації, через парад не оголосили призов на строкову службу", - зазначив він.

Крім того, Бірюков прокоментував і видачу нової форми.

"Шиється нова парадно-повсякденна, видається нова польова. Берці нові видають. Форму тому ніхто не забирає, видачу фіксують в речовому атестаті, боєць далі користується цією формою", – наголосив фахівець.

Щодо витрат на пальне Бірюков зазначив, що таким чином військові здобувають досвід у керуванні військовою технікою в умовах міських забудівель.

Відтак, за його словами, у всіх цих випадках, включно з харчуванням, додаткові витрати відсутні, лише пальне обійдеться трохи дорожче, аніж зазвичай – на "якихось десятків тисяч гривень".

"Питання – звідки така купа грошей?Так, окремо (не за лінією МОУ) буде витрачено гроші на прикраси, на різноманітну ілюмінацію тощо. Такі ж витрати бюджет оплачує на Новий рік, наприклад", – підсумував радник Бірюков.

Нагадаємо, що в Києві наразі тривають репетиції параду військової техніки на День незалежності, 24 серпня. Танки вже пошкодили асфальт.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші<