Гонтарєва знайшла порушення в "Дельта Банку", який "нагрів" її сина на 600 тис. грн

У діях керівництва неплатоспроможного "Дельта Банку" були виявлені порушення норм законодавства, які підпадають під дію ухваленого в березні цього року закону про посилення відповідальності власників і менеджменту банків
Depo.Гроші
9 квітня 2015 10:53
ФОТО: depo.ua
Гонтарєва знайшла порушення в "Дельта Банку", який "нагрів" її сина на 600 тис. грн
Гонтарєва знайшла порушення в "Дельта Банку", який "нагрів" її сина на 600 тис. грн

Про це повідомив перший заступник голови Національного банку України Олександр Писарук у ході засідання Комітету Верховної Ради з питань фінансової політики та банківської діяльності, передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

"Відповім коротко на два запитання: так, так", - сказав Писарук, відповідаючи на запитання, чи були в діях керівництва неплатоспроможного "Дельта Банку" порушення норм законодавства та чи підпадає керівництво банку під дію ухваленого 2 березня (до визнання банку неплатоспроможним) закону про посилення відповідальності власників і менеджменту банків.

За його словами, звернення за цими фактами до правоохоронних органів перебуває в компетенції Фонду гарантування вкладів фізосіб, який здійснює тимчасову адміністрацію в "Дельта Банку".

Нагадаємо, що Національний банк України визнав неплатоспроможним "Дельта Банк" 2 березня, в результаті чого Фонд гарантування вкладів фізичних осіб ввів у банк тимчасову адміністрацію.

Раніше НБУ, враховуючи системне значення "Дельта Банку", обговорював із Міністерством фінансів плани реструктуризації банку і можливої участі держави в його рекапіталізації. Але, враховуючи незадовільний стан активів банку і відмову Мінфіну від його націоналізації, Нацбанк був змушений прийняти рішення про визнання банку неплатоспроможним.

Також раніше глава НБУ Валерія Гонтарева заявляла, що її старший син глави  втратив 600 млн грн через банкрутство "Дельта Банку".