Нацбанк просять ліквідувати «Єврогазбанк»

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб звернувся до Національного банку України з пропозицією ліквідувати «Єврогазбанк»
Depo.Гроші
14 листопада 2014 12:15
ФОТО: depo.ua
Нацбанк просять ліквідувати «Єврогазбанк»
Нацбанк просять ліквідувати «Єврогазбанк»

Про це йдеться в повідомленні Фонду, передає ДеПо.

«У зв'язку із закінченням дії тимчасової адміністрації в АТ «Єврогазбанк» та враховуючи затверджений планом врегулювання найменш витратний спосіб виведення неплатоспроможного банку з ринку (ліквідація неплатоспроможного банку з відшкодуванням з боку Фонду коштів за вкладами фізичних осіб) Фонд звернувся до НБУ з пропозицією про відкликання банківської ліцензії та ліквідації АТ «Єврогазбанк», - йдеться в повідомленні.

Фонд також повідомляє, що виплати коштів вкладникам АТ «Єврогазбанк» поновляться не пізніше, ніж через сім днів з дня відкликання ліцензії банку і початку процедури ліквідації, встановленої Національним банком України. Виплати здійснюватимуться вкладникам незалежно від терміну закінчення дії договору.

ДОВІДКА: «Єврогазбанк» заснований в 2006 році. Найбільшими акціонерами банку за підсумками другого кварталу 2014 роки є екс-глава НАК «Нафтогаз України» Олексій Івченко (39,6%), Галина Івченко (32%), Христина Івченко (17,8%).

Нагадаємо, раніше Фонд гарантування вкладів фізичних осіб прийняв рішення ввести тимчасову адміністрацію в «Грін банк», а також в «Експобанк», а Нацбанк почав процес ліквідації «Південкомбанку».