НБУ спростить порядок відкриття та закриття рахунків

Національний банк України планує спростити порядок відкриття, використання і закриття рахунків у національній та іноземних валютах
Depo.Гроші
3 серпня 2015 22:11
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу НБУ.

"З метою забезпечення виконання вимог законів України та вдосконалення порядку відкриття і закриття рахунків суб'єктам господарювання Національний банк України розробив проект постанови правління Національного банку України "Про затвердження змін до інструкції про порядок відкриття, використання і закриття рахунків у національній та іноземних валютах". Проектом постанови передбачається зменшення кількості документів, що подаються суб'єктами господарювання до банку під час відкриття рахунків у банках України, що насамперед зменшить їх витрати та сприятиме спрощенню ведення бізнесу в Україні", - сказано у повідомленні.

Також передбачається скасувати вимоги інструкції про порядок відкриття, використання і закриття рахунків у національній та іноземних валютах, затвердженої постановою правління Національного банку України від 12 листопада 2003 року №492, щодо обов'язкового подання суб'єктами господарювання копії виписки з Єдиного державного реєстру та встановити вимогу для банку самостійно отримувати відомості про клієнта з Єдиного державного реєстру.

Відповідний проект постанови Нацбанк вніс на громадське обговорення. Пропозиції та зауваження до нього приймаються до 3 вересня 2015 року на поштову та електронну адреси Національного банку України.

Більше новин економіки читайте в рубриці Гроші.depo.ua.