Нацбанк готується випускати електронну валюту - біткоїни

Правління Національного презентувало дорожню карту "Безготівкова економіка", в якій уперше розроблені плани з використання технології Blockchain в Україні
Depo.Гроші
10 листопада 2016 17:23
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив  на своїй Facebook-сторінці радник голови Державного агентства з питань електронного уряду України Костянтин Ярмоленко, передає Depo.ua.

"Одночасно з цим наше E-Government агентство України готує просто таки фантастичні новини на тему пілотного перекладу держреєстрів України на блокчейн", - додав він.

Нацбанк готується випускати біткоїни - фото 1

Ярмоленко опублікував скрін сторінки з презентації Департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку НБУ. У ньому зазначено, що в четвертому кварталі 2017 року НБУ збирається стати емітентом електронних грошей на базі технології Blockchain. За очікуваннями регулятора, така форма електронних грошей здешевить еквайринг і повинна стати альтернативною картковим платежам.

Довідка. Blockchain - це вибудуваний за певними правилами ланцюжок з формованих блоків транзакцій. На основі цієї технології працює криптовалюта біткоїн.  Це нове покоління децентралізованої цифрової валюти, створеної і діючої лише в інтернеті. Біткоїни емітуються за допомогою роботи мільйонів комп'ютерів в усьому світі, використовуючи програму для обчислення математичних алгоритмів. 

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші