Наступного року НБУ пустить з молотка ТРЦ Фірташа, – ЗМІ

Уже в 2016 році може відбудеться аукціон з продажу торгово-розважального центру ТРЦ Respublika, основним інвестором якого є бізнесмен Дмитро Фірташ
Depo.Гроші
17 грудня 2015 10:44
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Ukrainian Retail Association.

Фірташ заради кредиту для свого банку "Надра" в обсязі 5 млрд грн колишсь заклав свої цінні папери. Тоді у Нацбанку і з'явився ТРЦ Respublika, який був забезпеченням за кредитом.

3 грудня Фонд гарантування вкладів затвердив ліквідаційну масу банку "Надра" - це усі види майнових активів банку, що належать йому на праві власності на день відкриття ліквідаційної процедури та виявлені в ході ліквідації.

Балансова вартість ліквідаційної маси становила 43,9 млрд грн, а її оцінна вартість виявилася набагато нижчою - всього 7,7 млрд грн. У ці цифри входить і оцінка стартової вартості ТРЦ Respublika. Але її Фонд не розголошує.

Як уточнили у відомстві, при продажу таких об'єктів початкова ціна визначається і узгоджується Національним банком.

Нагадаємо, наприкінці листопада директор-розпорядник Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Костянтин Ворушилін повідомив, що торгово-розважальний центр Respublika, що будується на окружній, знаходиться в заставі у НБУ та допустив його продаж.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші<