Насіров заперечив, що їздить на "Лексусі" Клименка "на шару"

Голова Державної фіскальної служби Роман Насіров стверджує, що заплатив реальну вартість за оренду автомобілів Лексус екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка ще у травні
Depo.Гроші
6 серпня 2015 18:15
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив під час прес-конференції, повідомляє depo.ua з посиланням на  "Укрінформ".

"Останні тижні мене питають про "Лексуси" - це гарний приклад того, що змогли знайти на голову фіскальної служби. Як це було раніше, що було у голів адміністрацій, держбанків, голови Міністерства доходів і зборів, Податкової, Митної служб. Що змогли знайти на мене? Все, що знайшли, - це якусь історію про "Лексуси". Я вам скажу, що перший раз в історії цих "Лексусі"в була сплачена ринкова орендна плата. Вона була сплачена у травні місяці", - сказав Насіров.

За його словами, ці факти можна перевірити як у компанії "Рута", яка здала в оренду ці автівки, так і в банку, через який проходили проплати.

Нагадаємо, що 31 липня  журналісти оприлюднили результати журналістського розслідування щодо Лексусів, на яких возять голову ДФС та двох його заступників. Зокрема,було оприлюднено скан офіційної відповіді податкової, де прямим текстом було заявлено про "відсутність відносин між ДФС та виробничо-комерційною фірмою "Рута" в частині оренди автомобілів".

Разом з тим, і сам Насіров, і його заступник Костянтин Лікарчук у бесіді з журналістом спростували припущення, що арендували Лексуси у приватному порядку.

Більше читайте на Гроші.depo.ua