Насалик запевняє, що віялових відключень не буде

Міненергетики вдається утримувати енергосистему України від необхідності застосування віялових відключень в умовах зростання енергоспоживання у зв'язку зі спекою
Depo.Гроші
14 липня 2016 21:33
ФОТО: depo.ua

Про це заявив міністр Ігор Насалик в ефірі телеканалу NewsOne, передає depo.ua.

"Ми не імпортуємо жодного кВт електроенергії, не запустили газомазутові блоки, і у нас немає віялових відключень. Можу запевнити, що обов'язково це буде продовжуватися", - сказав він.

Міністр зазначив, що останнім часом липень-серпень в Україні по енергоспоживанню гірше ніж січень-лютий, так як кожен градус підвищення температури додає 100 МВт споживання.

"Буду наполягати, щоб був створений кризовий штаб, який в оперативному порядку вирішував всі питання, які у нас виникають", - сказав Насалик.

За його словами, такий штаб практично вже створений, і в нього буде входити профільний віце-прем'єр, а також всі необхідні фахівці.

Глава Міненерговугілля додав, що вирішувати проблему зростання енергоспоживання вдається за рахунок угруповання ресурсів, прийняття певних технічних рішень, в тому числі в атомній енергетиці, а також скорочення обсягів експорту.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.