Насалик переміг "клерків з Мінфіну" і заплатив шахтарям

Уряд перерозподілив видатки державного бюджету і виділив 200 млн грн для погашення заборгованості із зарплат шахтарів
Depo.Гроші
11 серпня 2016 17:53
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-служба Міненерговугілля на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Це дало можливість спрямувати кошти на погашення заборгованості із заробітної плати працівникам державних вугледобувних підприємств. Державна підтримка сприятиме поліпшенню фінансово-економічного стану державних вугледобувних підприємств та врегулюванню соціального становища у вугільній галузі", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що з моменту прийняття розпорядження тривало погодження перерозподілу видатків з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету та внесення відповідних змін до розпису державного бюджету Міністерством фінансів.

"Вчора, 10 серпня, як і обіцяв міністр Ігор Насалик під час зустрічі з профспілками працівників вугільної промисловості 4 серпня, кошти були направлені підприємствам", - зазначили у відомстві.

Нагадаємо, 4 серпня п’ятеро шахтарів з ДП "Селідоввугілля" оголосили голодування в будівлі Міненерго з вимогою виплатити забороговану зарплату.

Водночас міністр енергетики Ігор Насалик тоді поклав провину за невиплату зарплат шахтарям на неназваного клерка з Мінфіну, що "длубається в носі".

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.