Нардепи готують Чорнобильську зону для сонячних електростанцій

Народні депутати ухвалили за основу президентський проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання окремих питань правового режиму території, що зазнала радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи"
Depo.Гроші
2 червня 2016 16:55
ФОТО: depo.ua

За відповідне рішення проголосував 261  парламентар, передає depo.ua.

Законом, зокрема, створюються юридичні умови для побудови об’єктів з вироблення електроенергії з альтернативних джерел, розвитку інфраструктури проведення наукових досліджень у зоні відчуження. тощо.

"Наразі практична реалізація зазначених ініціатив унеможливлена через законодавчу неврегульованість особливостей землекористування, спеціального водокористування, здійснення містобудівної діяльності, охорони атмосферного повітря на території зони відчуження та безумовного (обов'язкового) відселення", - йдеться в пояснювальній записці до документа.

Так, проектом Закону пропонується внести зміни до Земельного кодексу України щодо повноважень Кабінету Міністрів України у сфері розпорядження землями державної власності у зонах відчуження та безумовного (обов'язкового) відселення території, що зазнала радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи та багатьох інших законодавчих актів.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші