Нардеп: Яценюк піариться в США за гроші людей Ахметова (ДОКУМЕНТИ)

Піар-супроводом візитів прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка до Сполучених Штатів Америки займається міжнародна компанія APCO, за послуги якої платить компанія людей мільярдера Ріната Ахметова
Depo.Гроші
25 серпня 2015 14:04
ФОТО: depo.ua

Про це написав народний депутат України Сергій Лещенко у своєму блозі на "Українській правді".

Він навів звіти АРСО до Мінюсту США, згідно з якими вашингтонський офіс компанії уклав угоду на "просування" уряду України у червні цього року. При цьому за послуги компанії платить не Кабмін, а маловідома компанія "Communication for Change" ("Комунікації для змін").

За даними Лещенка, за медіа-супровід візиту Яценюка до Вашингтона 13-14 липня АРСО отримала 35 тисяч доларів.

Нардеп: Яценюк піариться в США за гроші людей Ахметова (ДОКУМЕНТИ) - фото 1

Угоду з цією міжнародною компанією укладено також в інтересах українського Міністерства фінансів. АРСО займатиметься "стосунками з медіа та стратегічними комунікаціями" відомства Наталії Яресько впродовж 1 березня - 31 грудня 2015 року на умовах погодинної оплати, а винагорода у підсумку не має перевищувати 75 тис. дол.

Нардеп: Яценюк піариться в США за гроші людей Ахметова (ДОКУМЕНТИ) - фото 2

Народний депутат пише, що, згідно з державним реєстром, громадська організація "Комунікації для змін" була створена в жовтні минулого року та має двох засновників - Олександра Харченка та Іветту Делікатну. Остання є радником Мінінформполітики. А от Харченко - керівник ТОВ "Центр досліджень енергетики" - енергетичної аналітичної структури, "створеної Рінатом Ахметовим для формування громадської думки". Співзасновником цього товариства є голова наглядової ради ахметівського "Київенерго" Іван Плачков.

Нардеп: Яценюк піариться в США за гроші людей Ахметова (ДОКУМЕНТИ) - фото 3

Нардеп: Яценюк піариться в США за гроші людей Ахметова (ДОКУМЕНТИ) - фото 4

Останні новини про державні кошти читайте в рубриці Гроші.depo.ua.