Нафтогазовий нардеп Онищенко розповів, як був "рабом" Коломойського

Народний депутат Олександр Онищенко, який володіє нафтогазовим бізнесом, зізнався, що тривалий час був у залежності від бізнесмена-мільярдера Ігоря Коломойського і тепер намагається його принизити
Depo.Гроші
26 червня 2015 16:14
ФОТО: depo.ua

Про це Онищенко розповів в інтерв'ю "Українській правді", передає depo.ua.

"Мій давній конфлікт з Коломойським. У мене з ним був договір про спільну діяльність з "Укрнафтою", де я перебував інвестором. Бурив свердловини за свої гроші, після чого отримували якусь здобич. Грубо кажучи, я був залежний від Коломойського фінансово. Через цю фінансову залежність в попередньому скликанні був у його депутатській групі", - розповів Онищенко, назвавши Коломойського "дрібним крадієм". 

На запитання журналістка, які той "узяв його в рабство", бізнесмен відповів: "Ну, яка різниця? Ви ж самі розумієте. У цьому скликанні він хотів повторити те ж саме. Я сказав - ні".

За словами Онищенка, у Коломойського є група у Верховній Раді, куди входить, зокрема, "Відродження".

"Я так розумію, він зараз почав фінансувати і "Правий сектор", і УКРОП. Чому інакше вони поїхали до Дніпропетровська підтримувати Коломойського? Вони що, просто так взяли і поїхали?" - додав бізнесмен-нардеп.

Онищенко пояснив, що його ініціатива націоналізувати "Праватбанк" Коломойського пов'язана з тим, що той начебто шантажує державу погрозами "покласти" цю фіну станову, щоб не платити 5 млрд дивідендів.