"Нафтогаз" упевнений , що витрусить з "Газпрому" $2,6 млрд

Виконавчий директор групи "Нафтогаз" Юрій Вітренко прокоментував сумніви рейтингового агентства Fitch в тому, що "Газпром" заплатить "Нафтогазу" 2,6 млрд доларів за рішенням Стокгольмського арбітражу

Про це він написав у Facebook, передає Depo.ua.

Як зазначив Вітренко, коли рейтингове агентство, таке як Fitch, пише про свої припущення при визначенні рейтингу емітента, то воно не заперечує можливість тих чи інших подій. "Крім того, ці припущення зазвичай відносно консервативні, так працюють авторитетні рейтингові агентства", - додав він.

Він нагадав, що агентство також не вірило, що "Нафтогаз" виграє арбітраж. "Ми стягнемо з "Газпрому" всі гроші за попереднім рішенням арбітражу. Ми вже стягнули 2,1 млрд у вигляді газу і 18 млн доларів грошима. 2,6 млрд доларів, що залишилися, ми теж стягнемо. І ми виграємо новий арбітраж. Наші позовні вимоги вже перевищують 12 млрд доларів", - зазначив Вітренко.

Нагадаємо, міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings присвоїло попередній рейтинг випуску єврооблігацій НАК "Нафтогаз Україна" на рівні "В-"

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна