"Нафтогаз" пропонує населенню запастися на зиму газом за літніми цінами

НАК "Нафтогаз України" запустила новий продукт "Газовий запас" і пропонує побутовим споживачам купити газ у вересні за низькою літньою ціною і використовувати його протягом опалювального сезону

Про це повідомив голова правління НАК Андрій Коболєв, передає Depo.ua з посиланням на пресслужбу компанії.

"Побутовий споживач зможе закупити на цих умовах до 25 тис. куб. м газу. Цього об’єму достатньо для забезпечення потреб домогосподарств протягом усієї зими. Скористатися пропозицією можна буде до 25 вересня. Відпускна ціна "Нафтогазу" газопостачальним підприємствам (газзбутам) у рамках цього продукту становить 4874,42 грн за тис. куб. м (без ПДВ і вартості транспортування і розподілу)", – повідомили у НАКу.

Як наголосили у компанії, для максимальної зручності споживачів "Нафтогаз" запропонував участь у цій програмі всім газопостачальним компаніям України, які обслуговують побутових споживачів. З умовами пропозиції газопостачальної компанії "Нафтогаз України" можна ознайомитися на сайті www.gas.ua.

"Ціна газу для населення за минулі п'ять місяців знизилася на 25%. Зараз вона нижча, ніж рік тому. Є ризик, що взимку газ подорожчає, оскільки на нього збільшується попит. На це вказують і поточні біржові прогнози. Багато наших комерційних клієнтів вже зафіксували свої витрати на газ, здійснивши передоплату за бажані обсяги. Тепер таку можливість мають і побутові споживачі. Такий продукт існує на багатьох розвинених ринках", – сказав Коболєв.

Для того, щоб скористатися новим продуктом, необхідно звернутися до центру обслуговування клієнтів своєї газопостачальної організації (газзбуту), підписати доповнення до типового договору поставки природного газу, внести передоплату і користуватися дешевим газом в опалювальний сезон, оплачуючи лише вартість його транспортування і розподілу.

"Наш новий продукт надає населенню можливість скористатися перевагами ринку природного газу, які раніше були доступні тільки для комерційних споживачів. Він надасть можливість людям отримати паливо за фіксованою ціною, незалежно від ситуації на ринку. Зараз ми пропонуємо продукт через існуючу мережу газзбутів, щоб доступ до нього отримала максимальна кількість споживачів. Після відкриття ринку газу для населення такий продукт зможуть пропонувати безпосередньо побутовим споживачам і "Нафтогаз", і інші гравці ринку", – сказав голова інтегрованого газового дивізіону компанії Андрій Фаворов.

Нагадаємо, 20 серпня коболєв повідомив, що НАК "Нафтогаз України" знайшов спосіб, як стримати зростання ціни на газ для українців у холодні місяці.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook