Начальник ДАІ «наїхав» на комунальників

Начальник Департаменту Державтоінспекції Анатолій Сіренко звернувся до керівників дорожніх та комунальних підприємств у зв'язку з необхідністю швидко реагувати на забезпечення належних умов роботи в зимовий період
Depo.Гроші
25 листопада 2014 17:08
ФОТО: depo.ua
Начальник ДАІ «наїхав» на комунальників
Начальник ДАІ «наїхав» на комунальників

Відповідне звернення розміщене на сайті МВС, передає ДеПо.

Сіренко зазначив, що «від оперативної роботи дорожньої техніки залежить не тільки комфорт та зручність пересування автодорогами, але й безпека учасників дорожнього руху, забезпечення життєдіяльності населених пунктів, а також вчасне доставлення вантажів військовим у зону АТО».

Він звернув увагу, що керівники комунальних і дорожніх служб несуть «персональну відповідальність за наслідки подій, які відбуваються в разі бездіяльності або халатного ставлення ваших підлеглих до виконання своїх функціональних обов'язків».

«Мною направлено доручення в регіональні підрозділи ДАІ щодо жорсткомго контролю за станом доріг та вулиць. Попереджаю вас, що по кожному випадку неналежного утримання вулично-дорожньої мережі, посадові особи будуть притягнуті до відповідальності згідно з Кодексом України про адміністративні правопорушення», - підкреслив начальник ДАІ, нагадавши, що «законодавством України за порушення правил, норм і стандартів, що стосуються убезпечення дорожнього руху, яке спричинило середньої тяжкості тілесне ушкодження, тяжке тілесне ушкодження або смерть, передбачена кримінальна відповідальність».

Він також зазначив, що зі свого боку Державтоінспекція готова до виконання поставлених завдань, вжиття невідкладних заходів та наданню допомоги у межах своєї компетенції.