Прокурори шукають активи соратника Онищенка за кордоном

Фігурант "газової справи" Валерій Постний володіє компаніями в Німеччині і на Кіпрі
Depo.Гроші
3 серпня 2016 13:52
ФОТО: depo.ua

Про це журналістам повідомив заступник керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Володимир Кривенко, передає depo.ua з посиланням на "112 Україна".

"У Німеччині, на Кіпрі, він співзасновник, особа, яка впливає на компанію. Тому робота з розшуку цих активів з нашими міжнародними партнерами триває", - сказав Кривенко.

"Порахуйте один літак, на якому пересувається народний депутат, з якого зняли недоторканність, коштує близько 700 млн грн", - додав він.

Нагадаємо, 5 липня Верховна Рада дала дозвіл на притягнення Онищенка до кримінальної відповідальності, його затримання і арешт

За попередніми даними, в результаті викритої газової схеми державі було завдано збитків на рівні 3 млрд грн. З них 1,6 млрд – це кошти, отримані в результаті перепродажу газу посередниками та виведені через фіктивні підприємства; 1,3 млрд грн – це несплачена сума ренти за користування надрами.

До 20 червня суд арештував на 60 днів 10 учасників так званої "газової справи", одним з головних фігурантів якої називають Валерія Постного.

Через стан здоров'я Постний кілька разів не з'являвся на судові засідання, однак його почлаи доставляти до суду примусово.

За висновками незалежної судово-медичної експертизи, Постний симулює наявність у нього проявів захворювання.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.