НАБУ розслідує виведення з "Укрнафти" 7,7 млрд грн "в кишеню" Коломойському

Національне антикорупційне бюро почало розслідування за фактом формування дебіторської заборгованості компанії "Укрнафта" в розмірі 7,745 млрд гривень за договорами на продаж сирої нафти
Depo.Гроші
31 жовтня 2016 12:20
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в визначеннях Солом'янського районного суду Києва від 11 жовтня, передає Depo.ua. з посиланням на "Економічну правду".

Відомості за даним фактом було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань 19 вересня.

Зокрема, мова йде про дебіторську заборгованість за відвантажену за результатами аукціонів сиру нафту на адресу товариств з обмеженою відповідальністю "Галнафта", "Техтрейд Груп", "Гарант-УТН", "ТД Прикарпаттянафтотрейд" і "Котлас" (всі - Харків).

Слідство вважає, що посадові особи вищезазначених підприємств шляхом змови з посадовими особами "Укрнафти", "Укртатнафти" і "НПК-Галичина" заволоділи нафтою на суму 7,745 млрд гривень.

Нагадаємо, в липні "Укрнафта" подала в суд 6 позовних заяв з проханням зобов'язати ТОВ "Прикарпаттянафтотрейд", "Котлас", "Техтрейд груп", "Галнафта", "Гарант-УТН" погасити перед нафтовидобувною компанією заборгованість в загальній сумі 7,587 млрд гривень.

За даними ЗМІ, власниками зазначених в судових рішеннях компаній є офшори, які пов'язані з групою "Приват" Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова.

ПАТ "Укрнафта" - найбільша українська нафтовидобувна компанія. НАК "Нафтогаз України" належить 50% + 1 акція "Укрнафти", групі компаній "Приват" Ігоря Коломойського - близько 42% акцій.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші