НАБУ розлідує 12 справ щодо зарплатних боргів "Запоріжжяобленерго"

Національне антикорупційне бюро України розслідує 12 кримінальних проваджень щодо керівництва "Запоріжжяобленерго" щодо невиплати заробітної плати співробітникам

Про це сьогодні повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман у відповідь на запитання щодо боргу іх заробітної платні перед співробіниками підприємства у розмірі 1 млрд грн, інформує Depo.ua.

За його словами, вчора, 21 червня, в Національній комісії енергетичного ринку та комунальних послуг відбулася нарада, під час якої знайшли механізм виплати заборгованості по зарплаті.

"Тут питання не управління держави, а в алгоритмах розрахунків, які були встановлені регулятором. Ми всіляко це підтримаємо, і я готовий в межах законів на прийняття будь-яких рішень уряду для того, щоб це питання врегулювати. Але усі шляхи, які ми вивчали, в межах наших повноважень. Тому звертаємось до НКРЄКП знайти постійне рішення, щоб погасити заборгованість, і щоб такого у майбутньому не відбувалося", - зазначив голова уряду.

Гройсман підтвердив наявність розслідування кримінальних справ щодо цього невиплати заборгованості по зарплаті.

"Ми всіляко цьому сприяємо, і я дуже хотів би, щоб ми отримали абсолютно справедливе розслідування і покарання для тих, хто дозволяв такі порушення", - зауважив Гройсман.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook