На зустрічі "Великої сімки" грошей Україні не дадуть, - ЗМІ

На зустрічі міністрів фінансів та голів центробанків країн "Великої сімки", яка відбудеться 27-29 травня у німецькому Дрездені, Україні не варто очікувати на виділення додаткової макроекономічної допомоги
Depo.Гроші
27 травня 2015 05:59
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Deutsche Welle, посилаючись на високопоставленого представника німецького уряду, передає depo.ua.

За його словами, на зустрічі, яку вважають "фінансовим самітом країн G7", питання про збільшення допомоги Україні на порядку денному не стоїть.

"Росія, яка є одним із найбільших кредиторів України й тримає частину її держоблігацій, на зустрічі у Дрездені представлена не буде. Отже, не варто очікувати будь-якого прориву й у питанні реструктуризації українського зовнішнього боргу", - зазначає видання.

Крім того, за попередніми даними, серед учасників зустрічі поки немає єдності і щодо вже узгодженого пакету допомоги Києву обсягом близько $40 мільярдів.

"$17,5 мільярдів має надати Україні Міжнародний валютний фонд. Німеччина надала держгарантії під кредит у 500 мільйонів євро. Ще $15 мільярдів мають вивільнитися внаслідок реструктуризації боргів перед зовнішніми кредиторами, з якими український уряд зараз веде переговори щодо умов реструктуризації", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше в українському уряді відзначили, що переговори щодо реструктуризації частини зовнішнього боргу України тривають "складніше, ніж очікувалося".

Мітки: кредит, G7