На Волині через "діряві кишені" голодують 300 гірників

50 гірників 1-ї зміни шахти №10 Нововолинська Волинської області оголосили голодування через невиплату зарплати за останні три місяці
На Волині через "діряві кишені" голодують 300 гірників
На Волині через "діряві кишені" голодують 300 гірників

Про це на своїй сторнці у Facebook повідомив голова Незалежної профспілки гірників, екс-нардеп Михайло Волинець, передає Depo.ua. 

"Як мені щойно повідомили, близько 50 гірників 1-ї зміни шахти №10 Нововолинська оголосили голодування через невиплату зарплати за останні три місяці. До них приєднуються шахтарі інших змін (загалом майже 300 людей).

Протестуючі вимагають:

1. Погасити заборгованість по зарплаті у повному обсязі.
2. Продовжити фінансування будівництва шахти, яка є перепустковим об"єктом.
3. Негайного приїзду міністра Ігоря Насалика на шахту", - написав Волинець.

Він також додав, що заборгованість по виплаті зарплати гірникам складає 7 млн грн.

"За словами Василя Прадіда, голови первинки НПГУ шахти №10 "Нововолинська" вимоги протестувальників зрозумілі. Нічого особливого не просять. Вимагають погасити наявну заборгованість із зарплати, яка складає 7 мільйонів гривень", - додав голова НПГУ.

Нагадаємо, 4 серпня п’ятеро шахтарів з ДП "Селідоввугілля" оголосили голодування в будівлі Міненерго з вимогою виплатити забороговану зарплату.

Водночас міністр енергетики Ігор Насалик тоді поклав провину за невиплату зарплат шахтарям на неназваного клерка з Мінфіну, що "длубається в носі". Пізніше виплату коштів було розблоковано.

 

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.