На Волині через "діряві кишені" голодують 300 гірників

50 гірників 1-ї зміни шахти №10 Нововолинська Волинської області оголосили голодування через невиплату зарплати за останні три місяці
Depo.Гроші
7 листопада 2016 11:05
ФОТО: depo.ua
На Волині через "діряві кишені" голодують 300 гірників
На Волині через "діряві кишені" голодують 300 гірників

Про це на своїй сторнці у Facebook повідомив голова Незалежної профспілки гірників, екс-нардеп Михайло Волинець, передає Depo.ua. 

"Як мені щойно повідомили, близько 50 гірників 1-ї зміни шахти №10 Нововолинська оголосили голодування через невиплату зарплати за останні три місяці. До них приєднуються шахтарі інших змін (загалом майже 300 людей).

Протестуючі вимагають:

1. Погасити заборгованість по зарплаті у повному обсязі.
2. Продовжити фінансування будівництва шахти, яка є перепустковим об"єктом.
3. Негайного приїзду міністра Ігоря Насалика на шахту", - написав Волинець.

Він також додав, що заборгованість по виплаті зарплати гірникам складає 7 млн грн.

"За словами Василя Прадіда, голови первинки НПГУ шахти №10 "Нововолинська" вимоги протестувальників зрозумілі. Нічого особливого не просять. Вимагають погасити наявну заборгованість із зарплати, яка складає 7 мільйонів гривень", - додав голова НПГУ.

Нагадаємо, 4 серпня п’ятеро шахтарів з ДП "Селідоввугілля" оголосили голодування в будівлі Міненерго з вимогою виплатити забороговану зарплату.

Водночас міністр енергетики Ігор Насалик тоді поклав провину за невиплату зарплат шахтарям на неназваного клерка з Мінфіну, що "длубається в носі". Пізніше виплату коштів було розблоковано.

 

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.