На в'їзді до Криму стоять у черзі 900 вантажівок

У Херсонській області перед контрольними пунктами «Чаплинка», «Каланчак» і «Чонгар» на адміністративному кордоні з Кримом накопичилося понад 900 вантажних автомобілів
Depo.Гроші
2 березня 2015 15:20
ФОТО: depo.ua
На в
На в'їзді до Криму стоять у черзі 900 вантажівок

Наявність черги зумовлена низькою пропускною здатністю суміжної сторони, повідомляють у прес-службі Азово-Чорноморського регіонального управління Державної прикордонної служби, передає Укрінформ.

«Стоять у черзі 905 вантажних автомобілів, які прямують до Криму. Зокрема, на контрольному пункті в'їзду-виїзду «Чаплинка» зафіксована черга з 380, на контрольному пункті «Каланчак» - з 320, а на контрольному пункті «Чонгар» - з 205 вантажних автомобілів », - розповіли в прес-службі.

За даними прикордонників, протягом минулого тижня, у порівнянні з попереднім, черги перед контрольними пунктами вантажних транспортних засобів, що рухаються в напрямку Криму, зросли.

Як повідомляв depo.ua, з кінця минулого року транспортне сполучення з анексованим Росією Кримом було обмежено і з боку України. 26 лютого глава меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров закликав терміново відновити повноцінний рух автомобілів на півострів.