На телеканал Фірташа-Льовочкіна завели справу за крупну несплату податків

Державна фіскальна служба і прокуратура Києва почала розслідування у кримінальному провадженні за фактом умисного ухилення від сплати податків у розмірі майже 23,7 млн грн співробітниками телерадіоорганізації
Depo.Гроші
22 грудня 2014 15:27
ФОТО: depo.ua
На телеканал Фірташа-Льовочкіна завели справу за крупну несплату податків
На телеканал Фірташа-Льовочкіна завели справу за крупну несплату податків

Про це повідомляє прокуратура Києва, передає depo.ua.

«Встановлено, що протягом 2013 року під час операцій у сфері телевізійного мовлення та надання послуг з розміщення реклами в засобах масової інформації посадові особи підприємства безпідставно занизили фінансові зобов'язання перед державою на загальну суму понад 23,7 млн гривень», - йдеться у повідомленні столичної прокуратури.

Разом з тим, за інформацією «Українських новин», які посилаються на джерело в прокуратурі, йдеться про телеканал НТН.

Згідно з повідомленням прокуратури, формуючи податкову звітність, службовці підприємства майже на 22,4 млн гривень зменшили розмір податку на прибуток іноземних юридичних осіб, податку на прибуток на суму 1 млн гривень та податку на додану вартість на суму 405 тис. гривень.

Кримінальне провадження розпочато за ч.3 ст.212 «умисне ухилення від сплати обов'язкових платежів» Кримінального кодексу.

Досудове розслідування проводить слідче управління фінансових розслідувань Державної податкової інспекції у Шевченківському районі Державної фіскальної служби (ДФС) у Києві. Контролює розслідування прокуратура Києва.

ДОВІДКА: телеканал НТН входить до медіагрупи Inter Media Group, яка з 2013 року належить компанії GDF Media limited. У свою чергу цією компанією на 80% володіє Дмитро Фірташ, на 20% - екс-голова адміністрації президента Віктора Януковича, а нині народний депутат, Сергій Льовочкін.