На рахунках Януковича заблоковано 1,4 млрд доларів США

Загальна сума заблокованих коштів на рахунках 44 компаній нерезидентів, підконтрольних «сім'ї Януковича» склала - 1,42 мільярда доларів США
Depo.Гроші
18 листопада 2014 18:33
ФОТО: depo.ua
На рахунках Януковича заблоковано 1,4 млрд доларів США
На рахунках Януковича заблоковано 1,4 млрд доларів США

Про це говориться в повідомленні Державної служби фінансового моніторингу, передає ДеПо.

У відомстві уточнюють, що на території України заблоковано 1,37 мільярда доларів США, за кордоном – 49,51млн доларів США.

Крім того, Фінансовою розвідкою України підготовлено та направлено до правоохоронних органів 230 матеріалів щодо фінансових операцій, проведених за участю колишнього президента України Віктора Януковича, його близькими та особами колишнього уряду, органів влади, місцевого самоврядування.

В повідомленні зазначається, що Держфінмоніторингом продовжується активна робота з розслідування фактів відмивання коштів, отриманих від корупційних діянь, розкрадання і привласнення державних коштів та майна Януковичем, колишніми чиновниками, а також щодо осіб, причетних до організації умисного масового вбивства людей та сепаратистської діяльності на території України.

За результатами вжитих заходів Держфінмоніторингом на території України виявлено 530 рахунків 92 фізичних та 81 рахунок 32 юридичних осіб, причетних до корупційних дій, і заблоковано кошти на суму 17,2 млрд гривень, 190,  млн доларів США, 16,28 млн євро і 0,41 млн російських рублів.

Нагадаємо, що Генпрокуратура відкрила більше 30 кримінальних проваджень, а також ініціювала арешт активів екс-президента Віктора Януковича та його оточення.