На Росії пом’якшили їдлоборство: вже не крутять носом перед українським м’ясом

Уряд Російської Федерації вирішив пом'якшити заборону на ввезення продуктів з деяких країн Європи і світу, зокрема з України
Depo.Гроші
1 червня 2016 18:03
ФОТО: depo.ua

Тепер на Росію можна буде ввозити м'ясо великої рогатої худоби і птиці, а також свіжі та сушені овочі, призначені для виробництва дитячого харчування, передає depo.ua з посиланням на BBC.

Міністерство сільського господарства Росії має підтвердити мету ввезення продуктів, а для цього йому необхідно розробити порядок підтвердження мети ввезення.

Нагадаємо, що 27 травня прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв доручив уряду продовжити продуктове ембарго до кінця 2017 року.

Заборона на поставки ряду продуктів з країн, раніше які застосували санкції до Росії через анексію Криму, спочатку була введена в серпні 2014 року. У червні 2015 року уряд Росії затвердив продовження ембарго до 5 серпня 2016 року.

На фоні продуктового ембарго в 2014 році інфляція в Росії підскочила до 11,4 відсотка - максимуму з кризового 2008 року. У 2015 році ціни в Росії виросли на 12,9 відсотка, оновивши цей максимум.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші<