На Росії очікують, що Київ оголосить мораторій на виплату "боргу Януковича"

Мінфін РФ не виключає, що Україна цього тижня оголосить мораторій на виплати за боргом перед Росією на 3 мільярди доларів
Depo.Гроші
17 грудня 2015 10:14
ФОТО: depo.ua

Про це заявив журналістам заступник міністра фінансів Росії Сергій Сторчак, повідомляє depo.ua з посиланням на РИА Новости.

"Україна, швидше за все, завтра або післязавтра оголосить мораторій на платежі, для того щоб не платити за цією облігаційною позикою. Вони теж хочуть бути в правовому полі", — сказав Сторчак.

Рада директорів Міжнародного валютного фонду в ніч на четвер визнала борг України на 3 мільярди доларів перед РФ суверенним, а не комерційним.

Термін погашення українських євробондів на 3 мільярди доларів, викуплених РФ в кінці 2013 року, настає 20 грудня.

Нагадаємо, Рада директорів МВФ визнала офіційний статус російської позики України на $3 млрд, наданого в грудні 2013 року.

Раніше прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв заявив, що Україна не поверне Росії $3 млрд "боргу Януковича", "тому що шахраї"

 Також 16 листопада президент Росії Володимир Путін заявив, що Росія пропонує Україні погашати борг у $3 млрд по 1 млрд за 2016-2018 роки замість грудня 2015.

У свою чергу в Міністерстві фінансів повідомляють, що наразі пропозицій від Москви щодо так званого "боргу Януковича" не отримували.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.