На ринок України повертається одна з найбільших юркомпаній Європи "Андреас Неоклеус енд Ко"

Одна з найбільших юридичних компаній Європи "Андреас Неоклеус енд Ко" відкриває в Україні свій офіс
Depo.Гроші
29 січня 2016 12:00
ФОТО: depo.ua

Головними напрямками її діяльності стануть питання стягнення проблемних заборгованостей, відбиття рейдерських атак, допомога у вирішенні питань з банкрутства. Про це в інтерв'ю "ЛізіБізнесІнформ" заявив керуючий партнер компанії Андрій Довбенко, передає depo.ua.

"Сьогодні наша компанія не тільки найбільша на Кіпрі (і єдина, що отримала стандарт Міжнародної системи якості ISO, присвоєний" Бюро Верітас "), але і одна з найбільших у Південно-Східній Європі та на Близькому Сході. У компанії працюють понад двісті досвідчених професіоналів, консультуючи чимало українських та міжнародної компаній, серед яких - великі корпорації, банки, промислові групи та індивідуальні інвестори", – зазначив він.

На ринок України повертається одна з найбільших юркомпаній Європи "Андреас Неоклеус енд Ко" - фото 1

"Сьогодні ми готові почати все "з чистого аркуша". Когось проблеми лякають, ми ж навпаки - бачимо в них новий виклик. Криза - не привід зупинятися. До того ж, "Андреас Неоклеус енд Ко" в Україні - аж ніяк не новачок", - сказав Андрій Довбенко, наглосивши, що офіс у Києві вперше з'явився ще в 1997 році.

"Стягнення проблемної заборгованості, лізингових платежів і повернення відповідного майна - один з пріоритетних векторів у роботі нашої компанії. Не буває безнадійних процесів, бувають погані адвокати. Крім цього, ми беремо участь у комплексних проектах. Наприклад, у нас є позитивний досвід роботи з вітчизняними та іноземними банками, де ми організували проекти зі стягнення проблемної заборгованості та об'єктів нерухомості в іпотеці. Також ми займаємося вирішенням митних спорів, наприклад, питань пов'язаних з оскарженням дій або, як часто буває, бездіяльності митниці", - заявив керуючий партнер компанії.

За словами Андрія Довбенко, офіси "Андреас Неоклеус енд Ко" відкриті в Празі, Будапешті, Брюсселі, а також в рамках асоціації міжнародних юридичних фірм "Цицерон" через мережу асоційованих та кореспондентських офісів в Афінах, Лондоні, Нью-Йорку, Пекіні, Гонконгу, Роттердамі та Цюріху.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші<