ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На ProZorro запровадять нову оплату за участь у тендерах

Система ProZorro запроваджує прогресивну шкалу оплати участі в тендерах
Depo.Гроші
19 березня 2016 19:41
ФОТО: depo.ua

Про це пише "ЛігаБізнесІнформ" з посиланням на розрахунки керівника департаменту держзакупівель в Мінекономіки Олександра Стародубцева, передає depo.ua.

"Більш складну шкалу на етапі пілота прораховувати не мало сенсу, оскільки пілотні торги обмежувалися допороговими сумами (до 200 000 грн для товарів і послуг та в 1,5 млн грн для робіт)", - пояснив він.

За його словами, з 1 квітня, коли в ProZorro будуть переведені всі великі тендери в країні, є сенс застосовувати прогресивну шкалу.

"Ми почали буквально з мінімуму - одного неоподатковуваного мінімуму (17 грн) за участь в тендері вартістю до 20 000 грн, адже вносячи навіть мінімальну плату, постачальник починає серйозніше ставитися до закупівлі". Крім того, ми зафіксували максимальний тариф в розмірі 100 мінімумів (1700 грн) за участь в тендерах вартістю понад 1 млн грн", - зазначив Стародубцев.

Таким чином, за його словами, чим більше залучено учасників на торги, тим більше заробляють майданчики і тим більше конкуренція на торгах і нижче витрати бюджету. Виграють усі.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.