На ОПЗ кинули око близько 20 інвесторів, - Фонд держмайна

У купівлі Одеського припортового заводу зацікавлені близько 20 інвесторів, у тому числі 4 американські компанії, норвезька Yara і низка європейських компаній
Depo.Гроші
3 грудня 2015 06:14
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив глава Фонду держмайна Ігор Білоус в ефірі "5 каналу" в середу ввечері, передає depo.ua з посиланням на Цензор.НЕТ.

За його словами, в числі потенційних покупців також компанії з країн, що розвиваються, зокрема, Туреччини, Марокко, Індонезії, Китаю, а також арабські країни.

Крім того окрему групу формують трейдери і фінансові інвестори, додав Білоус.

Він повідомив, що ОПЗ завершує розробку менеджмент-презентації і практично готовий до візитів потенційних покупців на підприємство.

Білоус підкреслив, що найбільшим ризиком для конкурсу, який намічено провести навесні наступного року, залишається політичний, так як продаж ОПЗ в минулому вже двічі зупинялася в ручному режимі.

З інших ризиків він виділив затягування прийняття у Верховній Раді правок до законодавства про приватизацію, яка скасовує необхідність попередньої біржового продажу 5% акцій, проте повідомив, що попередній компроміс з цього питання в парламенті вже досягнутий.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші