На Одеському припортовому заводі проводять обшуки

Одеська прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, в рамках якого розслідуються факти злочинного заволодіння коштами держави на суму понад 4 мільярдів гривень
Depo.Гроші
20 листопада 2015 21:14
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив заступник генпрокурора, прокурор Одеської області Давид Сакварелідзе на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

За його словами, об'єктом злочинних зазіхань стало державне підприємство ВАТ "Одеський припортовий завод".

"Передбачається, що в корупційній схемі можуть бути задіяні чиновники найвищих органів державної влади, а також пролобійовані ними керівники цього підприємства за участю низки сумнівних іноземних компаній", - заявив Сакварелідзе.

Згідно з інформацією, слідство перевіряє версію використання потужностей підприємства для присвоєння учасниками схеми щорічно сотень мільйонів доларів, що належать державі.

Правоохоронці встановили, що посадові особи підприємства протягом 2015 року реалізовували продукцію підприємства (аміак, карбамід, азот рідкий діоксид (діоксид) вуглецю, кисень рідкий, натрій сірчанокислий) іноземному контрагенту за цінами значно нижчими ринкових.

"Зараз нами проводяться санкціоновані судом обшуки в приміщеннях Одеського припортового заводу на території міста Південний з метою виявлення, фіксації відомостей про обставини вчинення злочину і вилучення документів, необхідних для вивчення слідством", - повідомив Сакварелідзе.

"Нашою метою є ліквідація очевидно корупційної схеми, виявлення всіх членів згаданої злочинної комбінації і притягнення їх до кримінальної відповідальності", - додав він.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші