На нацбезпеку та оборону України передбачено 113 мільярди гривень, - Яценюк

У державному бюджеті на 2016 рік видатки на національну безпеку і оборону зростають до 113 млрд грн. На антикорупційну прокуратуру виділено 74 млн грн, на Національне антикорупційне бюро - майже 500 млн грн
Depo.Гроші
27 грудня 2015 22:50
ФОТО: depo.ua

Про це заявив очільник уряду Арсеній Яценюк у програмі "10 хвилин з прем'єр-міністром України" в неділю, 27 грудня, повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату КМУ.

Голова уряду наголосив, що найбільший обсяг коштів у бюджеті на 2016 рік виділено на національну безпеку і оборону, "на наших воїнів, які борються з російською військовою агресією, на наших нових поліцейських, на нашу Національну гвардію - на всіх тих, хто захищає Україну, захищає наш суверенітет і нашу територіальну цілісність".

У 2016 році загальний обсяг фінансування для всього сектору національної безпеки і оборони збільшено на 16 млрд гривень - до 113 млрд гривень.

"Ці кошти підуть передусім на збільшення грошового утримання для нацгвардійця, солдата, поліцейського, прикордонника - для кожного українського бійця", - зазначив Яценюк.

Як наголосив голова Кабміну, значний обсяг коштів піде на "нову техніку, обладнання, тренування і у Збройних Силах України, так і в Національній гвардії та Національній поліції, загалом у всій правоохоронній системі країни".

Окремо уряд профінансував у повному обсязі створені антикорупційні органи - Антикорупційну прокуратуру (74 млн грн) і Національне антикорупційне бюро (майже 0,5 млрд грн).

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші