На нараду до Гройсмана завітали Коболєв і заступник Демчишина (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман у даний момент проводить нараду з керівниками парламентських фракцій і комітетів. Депутати не виключають, що буде обговорюватись питання скликання позачергового засідання Ради
Depo.Гроші
24 березня 2015 12:26
ФОТО: depo.ua
На нараду до Гройсмана завітали Коболєв і заступник Демчишина (ФОТОРЕПОРТАЖ)
На нараду до Гройсмана завітали Коболєв і заступник Демчишина (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Про це повідомляє кореспондент depo.ua.

Як розповіди нардепи, які приймають участь у нараді, головна тема стосується нібито технічних питань, зокрема прозорості та ефективності роботи комітетів.
Однак народні обранці визнали, що під час наради можуть бути підняті інші, більш серйозні питання.

Побічним підтвердженням цього є візит на засідання комітетів голови НАК "Нафтогазу" Андрія Коболєва, який наразі перебуває у відпустці.

Також був помічений заступник міністра палива та енергентити Ігор Діденко.
На питання кореспондент depo.ua, чи буде на засіданні обговорювати питання "Укрнафти" , Діденко сказав, що відповідний закон вже ухвалений.

Тим не менш, за інформацією depo.ua, саме питання "Укрнафти" буде підніматися головою парламенту Гройсманом, зокрема стосовно відповідності ухвалення закону "про акціонерні товариства" до чинного регламенту Ради.

Цікаво, що з будівлі Ради в цей час вибігла Юлія Тимошенко, однак ні розмовляти, ні фотографуватитсь вона не схотіла.

Водночас на запитання журналіста щодо можливого рішення про скликання позачергового засідання парламенту депутати в більшоті відповідали зі стриманим оптимізмом.

Так, нардеп від БПП Ірина Луценко не виключила такого розвитку подій.
"Є висока вірогідність, оскільки проводяться такі інтенсивні зібрання. Ви розумієте, що ми зараз працюємо в онлайн режимі, тому не виключено", - сказала Луценко.

В свою чергу, нардеп від "Батьківщини" Сергій Власенко зазначив, що його фракція готова підтримати рішення щодо проведення позачергового засідання.
«Насправді ситуація дуже складна. Я не виключаєю, що ми скоріш за все це підримаємо», - сказав нардеп.

Як повідомляв depo.ua, сьогодні о 12:00 відбудеться засідання голів фракцій та парламентських комітетів.

Повідомлялось,  що на засіданні планується обговорити питання щодо скликання позачергового засідання Верховної Ради, на якому буде розглянуто ситуацію, що склалася в державі у зв`язку з протистоянням між президентом Петром Порошенком та головою Дніпропетровської ОДА Ігорем Коломойським