На кримській дорозі, яка вбила 6 людей, «регіонал» заробив півмільярда

За два роки ПАТ «Юждорстрой» отримало від держави 503 млн грн на будівництво траси Дубки - Левадки в Сімферополі, яка провалилася сьогодні вночі. Голова правління і гендиректор цієї фірми - екс-депутат кримського парламенту (Партія регіонів), а нині депутат Держради («Єдина Росія») Ігор Аржанцев
Depo.Гроші
28 вересня 2014 11:42
ФОТО: depo.ua
На кримській дорозі, яка вбила 6 людей, «регіонал» заробив півмільярда
На кримській дорозі, яка вбила 6 людей, «регіонал» заробив півмільярда

Такі дані повідомляє Центр журналистских расследований, передає ДеПо.

За підрахунками журналістів, тільки в грудні 2012 року, за результатами тендеру, Служба автомобільних доріг Криму підписала ряд договорів з ПАТ «Юждорстрой» на будівництво об'їзної дороги Сімферополя та двох розв'язок вартістю 434 млн гривень. Половину цієї суми - 202,09 млн грн - фірма отримала на будівництво об'їзної на ділянці Дубки - Левадки. Ще 156,8 млн грн - на будівництво транспортної розв'язки на перетині об'їзної дороги Дубки - Левадки (15 км) та автодороги Сімферополь - Бахчисарай - Севастополь (10 км). Завершальний етап будівництва транспортної розв'язки на перетині дороги Сімферополь - Євпаторія - Мирне - Дубки (7 км) і траси Сімферополь - Миколаївка (6 км) коштував 75,7 млн​​ грн.

У 2013 році ПАТ «Юждорстрой» отримав ще 69,5 млн грн на будівництво транспортної розв'язки на перетині об'їзної дороги Сімферополя на ділянці Сімферополь - Євпаторія - Мирне - Дубки, км 7 + 300 та автодороги Сімферополь - Миколаївка, км 6 + 837.

Нагадаємо, що сьогодні вночі на об'їзній автодорозі Сімферополь - Миколаївка в результаті обвалу дорожнього полотна автомобіль «Жигулі» провалився в утворену величезну яму. Шестеро людей, зокрема двоє дітей, загинули. Ще двоє дітей - однорічний хлопчик і дівчинка 12 років - госпіталізовані.