На Іграх нескорених українці здобули перше "золото" (ФОТО)

За два дні змагань на Іграх нескорених-2017, які тривають у Торонто, Україна виборола вже три медалі - золоту, срібну і бронзову

На Іграх нескорених українці здобули пер…

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

Першу золоту медаль на ІІІ Іграх нескорених (Invictus Games) Україні приніс 29-річний офіцер Міністерства оборони Олег Зімніков з Києва. У легкоатлетичних змаганнях Зімніков виграв забіг на 1500 м (4 хв 33 с).

Срібну медаль для української команди на Іграх нескорених виборов 29-річний офіцер Національної поліції України Олександр Ткаченко на 400-метрівці, показавши результат 54,54 секунди.

Ігри нескорених є аналогом Паралімпійських ігор для військовослужбовців, які зазнали поранень чи захворювання під час або внаслідок виконання службового обов'язку. Нинішні змагання триватимуть до 30 вересня.

Нагадаємо, рахунок нагородам збірної України на ІІІ Іграх нескорених в канадському Торонто відкрив 29-річний офіцер Національної поліції Сергій Торчинський з Луцька. У легкоатлетичних змаганнях Торчинський у ніч на понеділок показав 3-й результат у секторі для штовхання ядра (13,71 м), здобувши бронзову нагороду.