На Донеччині перекрили канал підгодовування бойовиків м'ясом (ФОТО)

У Донецький області працівники одного з м'ясокомбінатів нелегально поставляли продукцію в самопроголошену "Донецьку народну республіку"
Depo.Гроші
27 травня 2015 18:49
ФОТО: depo.ua
На Донеччині перекрили канал підгодовування бойовиків м
На Донеччині перекрили канал підгодовування бойовиків м'ясом (ФОТО)

У зв'язку з цим Прокуратура Донецької області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактами ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах і фінансування терористичної організації, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу облпрокуратури.

"Встановлено, що службові особи одного з відомих м'ясокомбінатів на території Донецької області під час проведення антитерористичної операції здійснювали поставки і продаж неврахованої продукції на неконтрольовану територію в порушення положень закону України "Про боротьбу з тероризмом". При цьому на території України підприємство реалізовувало неякісну продукцію" - розповіли в прокуратурі.

У відомстві вважають, що це робилося "з метою фінансового та матеріального забезпечення терористичної організації "ДНР".

В ході обшуку виявлено та вилучено фактичні докази злочинної діяльності, невраховані готівкові кошти на 700 тис. грн і 250 тонн м'ясних продуктів, які призначалися для поставки представникам терористів.

Крім того, під час проведення слідчих дій представники підприємства погрожували відключенням холодильного обладнання на складі, щоб зіпсувати вилучені м'ясні продукти.

"Незважаючи на опір, співробітниками підрозділу податкової міліції ДФС України "Фантом" спільно зі слідчим управлінням фінансових розслідувань ДПІ у м. Краматорську забезпечено збереження вилученого майна в належних умовах і його безпосередню охорону", - йдеться в повідомленні.

За даним фактом порушено кримінальне провадження за ч.2 ст.258-5 (фінансування тероризму), ч.3 ст.212 (ухилення від сплати податків) і ст. 227 (умисне введення в обіг на ринку України небезпечної продукції) Кримінального кодексу України.

Зараз вирішується питання в суді про накладення арешту і подальшу конфіскацію в дохід держави вилучених м'ясних продуктів і грошових коштів.

Злочинцям загрожує до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна і ліквідацією підприємства.

Нагадаємо, до днями на Донеччині також викрили  інший факт фінансування тероризму: зловмисники везли в Донецьк засоби телекомунікації і оргтехніку для бойовиків.