На Донбасі обстріляний завод Ахметова

Авдіївський коксохімічний завод (АКХЗ), що належить групі «Метінвест», піддався артилерійському обстрілу. Жертв серед співробітників підприємства немає
Depo.Гроші
12 січня 2015 11:14
ФОТО: depo.ua
На Донбасі обстріляний завод Ахметова
На Донбасі обстріляний завод Ахметова

Про це йдеться в повідомленні прес-служби групи «Метінвест», передає depo.ua.

В прес-службі зазначили, що снарядами пошкоджено обладнання цеху сіркоочищення №1 і заводської теплотраси. Значні пошкодження електрокабельних мереж підприємства. Кілька снарядів розірвалися в безпосередній близькості від заводоуправління та санітарно-побутового корпусу №1. Осколками і вибуховою хвилею вибито вікна та двері.

«Чудом вдалося уникнути людських жертв, оскільки був вихідний день і в заводоуправлінні знаходився тільки черговий персонал, - розповів генеральний директор АКХЗ Муса Магомедов. - Зараз всі наші сили спрямовані на забезпечення безпеки коксохіміків. Розпочато ремонтні роботи. Робиться все можливе для відновлення виробництва».

В прес-службі «Метінвесту» заявляють, що Авдіївський коксохімічний завод зазнає постійних артилерійських і мінометних обстрілів з липня минулого року. За цей час на території підприємства розірвалося понад сімдесят снарядів. Кілька разів підприємство було повністю знеструмленим.