На Донбасі обстріляний завод Ахметова

Авдіївський коксохімічний завод (АКХЗ), що належить групі «Метінвест», піддався артилерійському обстрілу. Жертв серед співробітників підприємства немає
На Донбасі обстріляний завод Ахметова
На Донбасі обстріляний завод Ахметова

Про це йдеться в повідомленні прес-служби групи «Метінвест», передає depo.ua.

В прес-службі зазначили, що снарядами пошкоджено обладнання цеху сіркоочищення №1 і заводської теплотраси. Значні пошкодження електрокабельних мереж підприємства. Кілька снарядів розірвалися в безпосередній близькості від заводоуправління та санітарно-побутового корпусу №1. Осколками і вибуховою хвилею вибито вікна та двері.

«Чудом вдалося уникнути людських жертв, оскільки був вихідний день і в заводоуправлінні знаходився тільки черговий персонал, - розповів генеральний директор АКХЗ Муса Магомедов. - Зараз всі наші сили спрямовані на забезпечення безпеки коксохіміків. Розпочато ремонтні роботи. Робиться все можливе для відновлення виробництва».

В прес-службі «Метінвесту» заявляють, що Авдіївський коксохімічний завод зазнає постійних артилерійських і мінометних обстрілів з липня минулого року. За цей час на території підприємства розірвалося понад сімдесят снарядів. Кілька разів підприємство було повністю знеструмленим.