На час АТО потрібно посилити контроль за експортом металобрухту, - Тарута

На період АТО в Україні необхідно ввести спеціальний режим з контролю за походженням металобрухту, який відправляється на експорт
Depo.Гроші
21 квітня 2016 10:29
ФОТО: depo.ua

Про це заявив журналістам у вівторок народний депутат Сергій Тарута, передає "Інтерфакс-Україна".

"У мене є інформація, що в зоні АТО зараз активно ріжуть на метал промислові підприємства, і через Україну відправляють цей лом на експорт. Вони знищують цілі заводи. Саме тому на період АТО необхідно ввести спеціальний режим з контролю за походженням металобрухту, який відправляється на експорт. До складу комісії, яка буде цей контроль здійснювати, потрібно обов'язково включити представників силових структур ", - зазначив нардеп.

Крім того, Тарута наголосив на необхідності обмежити вивезення брухту чорних металів з України, оскільки дефіцит цієї сировини може спровокувати припинення виробництва на металургійних підприємствах і зростання соціальної напруженості в східних областях країни.

"Соціальна стабільність в Маріуполі та інших містах, де розташовані великі металургійні комбінати, залежить, в тому числі і від того, наскільки завантажені їх виробничі потужності. У металургії задіяно 1,2 млн українських робітників.

Безконтрольний вивезення з України металобрухту, головного сировини для цієї галузі, загрожує стабільній роботі заводів. Це неприпустимо ", - вважає нардеп.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.